O nas

Nasza wizja

Jesteśmy grupą profesjonalistów, która kompleksowo rozwiązuje wszystkie zagadnienia związane z fotowoltaiką. Wywodzimy się ze Szwecji, która jako państwo w swoim DNA ma mocno zakorzenioną świadomość związaną  z dbałością o środowisko. W historii naszej działalności wspieraliśmy bezpośrednio działania OZE w Zachodniej Części Polski. Powierzenie nam swojej potrzeby na pozyskiwanie energii słonecznej uwalnia Państwa od szeregu kwestii formalnych. Zajmujemy się przeprowadzeniem procesu od samej koncepcji po wdrożenie najlepszych rozwiązań specjalnie dla Was. Doskonale rozumiemy, że realizacja, wykonawstwo czy procesy związane z oddaniem do użytkowania mogą być dla niektórych przytłaczające dlatego oferujemy Wam całościowe rozwiązanie wszystkich kwestii po to, abyście mogli cieszyć się nieskończoną energią ze słońca dla pokoleń.

szwecja

MYŚLIMY O ŚRODOWISKU

DOBIERZEMY INSTALACJĘ DO KAŻDEGO BUDYNKU

JESTEŚMY NAPĘDZANI ZIELONĄ ENERGIĄ

Przeprowadzimy Twój projekt od początku do końca

Znamy potrzeby naszych klientów, ich zmartwienia i potrzeby dlatego oferujemy swoją pomoc na każdym etapie inwestycji.

OFERUJEMY SZYBKĄ POMOC W OBSŁUDZE NASZYCH PRODUKTÓW

KONSULTACJE W DOBORZE SPOSOBÓW KONSERWACJI

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z fotowoltaiką?

POZNAJ SZCZEGÓŁY

BRAK ZANIECZYSZCZEŃ ŚRODOWISKA

Wykorzystaj potencjał, który daje energia słoneczna i zredukuj produkcję zanieczyszczeń powietrza.

NISKIE KOSZTY UŻYTKOWANIA

Energia słoneczna jest dostępna za darmo! Wystarczy inwestycja w instalacje, które pozwolą na przetworzenie tej energii aby zasiliła również Twoje urządzenia.

ODNAWIALNA ENERGIA

Nasza ziemia daje Ci możliwość pozyskiwania prądu za darmo! Nie marnuj tej szansy odwzajemniając się dwutlenkiem węgla produkowanym w starym przemyśle energetycznym – przejdź na energię ze słońca.

ŁATWY PROCES INSTALACJI

Zaufaj profesjonalistom zatrudnionym przez nas! To specjaliści w swojej dziedzinie, a wszystko po to aby proces nie był dla Ciebie żadnym obciążeniem.